KDS & Ch'07

Reaktywacja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-12-13 23:04:18

p_n_G

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 4
Punktów :   

grupa ?

Stanek napisał:

Wszystko bylo dobrze do czasu.. do czasu wciagania na sile nowych osob ktore po 1 meczu rezygnowaly.. dlatego nie moglismy stworzyc zgranej i dobrej grupy... wiec jakbysmy teraz mieli myslec o reinkarnacji KDS to powinnismy zaczac od poczatku.. powinnismy sie spodkac i zdecydowac czy jest ses jeszcze to ratowac dla mnie 2 lata ktore byly byly jak najbardziej dobre mielismy dobre i zle chwile ale na najwazniejsze mecze potrafilismy sie zmotywowac. zniszczyly nas konflikty i proba na sile robienia licznej grupy brania kazdego kto chcial a nie kto mial naprawde motywacje do chodzenia na mecze druga sprawa jest to ze nie jest wiele tych osob ale lepiej miec 5 czy 7 osob niz 15 ktore przyjda dla lansu na jeden mecz bo to jest bez sesu. i mi sie wydaje ze powinnismy sie spodkac poraz ostatni lub nie i zdecydowania CO DALEJ Z KDS'07& C(h) bo szkoda zeby dwa lata naszych staran poszlo sie jebac


ITI SPIERDALAJ www.konieciti.pl !!

Offline

 

#2 2009-12-14 19:47:58

Stanek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: grupa ?

No wiec tak jak w poscie powyzej trzeba sie zmotywowac i mam nadzieje ze takie osoby jak miedzy innymi owca czy borys wroca do naszego grona kibicowskiego:)


Krok po kroku...

Offline

 

#3 2009-12-14 23:13:05

p_n_G

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: grupa ?

Stanek napisał:

I odrazu osoby ktore sie zaloguja pisza czy chca czy nie chca nalezec do grupy zeby nie bylo pozniej niedomowien

chyba to logiczne jest, że logując się tutaj osoby chcą należeć do grupy, dla innych tu nie ma miejsca... (nowe, twarde zasady)


ITI SPIERDALAJ www.konieciti.pl !!

Offline

 

#4 2009-12-15 19:25:00

Stanek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: grupa ?

p_n_G napisał:

Stanek napisał:

I odrazu osoby ktore sie zaloguja pisza czy chca czy nie chca nalezec do grupy zeby nie bylo pozniej niedomowien

chyba to logiczne jest, że logując się tutaj osoby chcą należeć do grupy, dla innych tu nie ma miejsca... (nowe, twarde zasady)

ale wiesz Jarku jak jest ktos sie zaloguje moze poprostu chciec patrzyc co piszemy itp a nie chodzic na mecze z nami


Krok po kroku...

Offline

 

#5 2009-12-15 19:55:15

OWCA

Użytkownik

Skąd: NS KADUK
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: grupa ?

Stanek napisał:

p_n_G napisał:

Stanek napisał:

I odrazu osoby ktore sie zaloguja pisza czy chca czy nie chca nalezec do grupy zeby nie bylo pozniej niedomowien

chyba to logiczne jest, że logując się tutaj osoby chcą należeć do grupy, dla innych tu nie ma miejsca... (nowe, twarde zasady)

ale wiesz Jarku jak jest ktos sie zaloguje moze poprostu chciec patrzyc co piszemy itp a nie chodzic na mecze z nami

to jak bedzie taka sytuacja ze ktos czyta co piszemy a na mecze nie chodzi to usuwajcie go odrazu z forum


Zawsze z wariatami

Offline

 

#6 2009-12-16 13:52:06

p_n_G

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: grupa ?

Owca reaktywacja ;*


ITI SPIERDALAJ www.konieciti.pl !!

Offline

 

#7 2009-12-16 18:13:47

OWCA

Użytkownik

Skąd: NS KADUK
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: grupa ?

hehe ja zawsze byłem z wami jak nie ciałem to duchem


Zawsze z wariatami

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cswcup.pun.pl www.dws.pun.pl www.paranienormalne.pun.pl www.klasacpolitechnika.pun.pl www.ksczarniboguniewo.pun.pl